O nás

Jsme rodinná firma, která se zabývá ekologickým úklidem převážně kancelářských prostor, administrativních budov, zdravotních zařízení a společných prostor bytových domů. Po mnohaletých zkušenostech v úklidových firmách jsme se rozhodli, vzít úklid do vlastních rukou a jako společnost EkoRyva Úklid s.r.o zajistit všem zákazníkům maximální servis za příznivé ceny. Spokojenost našich zákazníků je pro nás největší prioritou.  


       tým profesionálů

 pracujeme 7 dnů v týdnu

    jsme časově flexiblníMáme mnohaleté zkušenosti v úklidu, díky tomu ve společnosti EkoRyva Úklid s.r.o. eliminujeme veškeré nedostatky, kterých se úklidové firmy dopouští jako : nedostatek kvalitního personálu, špatná organizace práce či nedodržování kvality úklidů. MY TO DĚLÁME JINAK!  Přesvěčte se o tom. 

Pracovníci úklidu s historií 

Naše pracovníky úklidu nebereme pouze jako zaměstnance, ale především jako parťáky a proto je jejich kvalita pro nás zásadní. Naše zaměstnance prověřujeme jak z hlediska beztrestnosti, profesionality, tak primárně z pohledu maximální spolehlivosti při vykonávání služeb pro naše zákazníky. Celý náš pracovní tým je profesionálně proškolený jak z hlediska kvalitně odvedené práce, tak i ve schopnosti zastoupit naše pracovníky v případě, že pro vás nebude kapacita úklidových pracovníků, MY SI NA NIC NEHRAJEME, VY JSTE NAŠÍ PRIORITOU!


Nezapomíname na životní prostředí

Prioritou pro nás je spokojenost klientů, stejně tak, jako důsledná péče o životní prostředí. Proto používáme čistící prostředky, které jsou šetrné k přírodě.....

Záruka kvality

Zaměřujeme se na kvalitu odvedené práce a ke každému klientovi přistupujeme individuálně . Záleží nám na maximální spokojenosti každého zákazníka a proto máme zavedený důkladný kontrolní systém kvality. Kdy pravidelně provádíme důsledné kontroly odvedené práce našich zaměstnanců a v případě zjištění jakéhokoliv nedostatku,je okamžitě zrealizována náprava. Precizně odvedená práce jde ruku v ruce s tím, že naši zaměstnanci jsou důsledně proškoleni a prozákaznický přístup je pro ně samozřejmostí...stejně jako pro nás. 

Garance spokojenosti

Každého zákazníka bereme jakoby byl naším jediným klientem! Tím prvním i zároveň posledním..
Všem klientům zaručíme maximální spokojenost, neboť jsme dokonale sehraný tým, který je připravený splnit klientovi jakékoliv přání a požadavky.
Z bohatých zkušeností víme, že je velmi důležitá kvalita poskytovaných služeb, nikoliv kvantita zakázek .